Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Małopolska Noc Naukowców na UJ

Małopolska Noc Naukowców na UJ

Czy nauka jest tylko dla naukowców? Oczywiście, że nie! To może być pasja, własny rozwój, poznawanie świata i wiedza, która bywa bardzo przydatna na co dzień. Jak co roku, w ostatni piątek września zapraszamy na Noc Naukowców do sal i laboratoriów Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Więcej o nauce?! Dołącz do profilu strony. www NAUKA.uj.edu.pl na Facebooku 

Relacja z Nocy Naukowców 2017 na UJ

Czy będzie duże zainteresowanie i mnóstwo gości? Pewnie tak, każdego roku odwiedza nas kilkanaście tysięcy osób. I zawsze każdy znajduje coś dla siebie, coś szalenie interesującego, coś o czym nie wiedział, coś o czym myślał, że dzieje się inaczej. Od najmłodszych po seniorów, od fanów humanistyki po zwolenników nauk ścisłych, od zakochanych w Szekspirze po fanów literatury postapokaliptycznej. Rozległe spektrum wiedzy i zainteresowań.

Czy będą świetne pokazy, warsztaty i wykłady? Na pewno! Gwarantujemy! Przejrzyjcie program i wybierzcie coś, co interesuje Was, Wasze dzieci, znajomych i bliskich. Nie zapomnijcie powiadomić krewnych i przyjaciół, że takie fajne wydarzenie odbywa się w Krakowie :)). 

 - kliknij i zobacz wydarzenie na Facebooku, najnowsze informacje, zaproszenia, konkursy... 

 

Wydarzenia Małopolskiej Nocy Naukowców na UJ (i innych uczelniach) odbędą się 29 września (piątek) w godzinach popołudniowych, wieczornych i nocnych. Na większość imprez obowiązuje rejestracja, która rozpoczyna się 20 września (środa) o godzinie 9.00. Nie przegapcie tej daty, bo liczba miejsc jest ograniczona. 

Regulamin Małopolskiej Nocy Naukowców na UJ

Organizacja ruchu 29.09.2017 r. w trakcie Małopolskiej Nocy Naukowców

Małopolską Noc Naukowców na UJ organizują wydziały i instytuty uczelni, a koordynacją tego wydarzenia zajmuje się Dział Promocji UJ.

Ciekawe? Przeczytaj także:

Z naukowcami o nauce

Wizytówki naukowe wydziałów UJ

1pytanie

Zobacz video galerię

Jak było rok temu? Zobaczcie!

Polecamy również
Emocje na Copernicus Festival
Mądra Książka. "Krótka historia rozumu" triumfuje!
Miłośnicy biologii opanowali Kampus UJ