Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Publikacje o nauce na UJ

Więcej o nauce?! Dołącz do profilu strony. www NAUKA.uj.edu.pl na Facebooku 

"Uniwersytet Jagielloński. Z naukowcami o nauce" - 37 wywiadów z uczonymi. Pasje, emocje, sukcesy, opinie.  
"Uniwersytet Jagielloński. O badaniach i współpracy naukowej" - wizytówki naukowe wydziałów UJ oraz jednostek pozawydziałowych . "Research Highlights" - wersja angielska wizytówek naukowych wydziałów UJ oraz jednostek pozawydziałowych.
"Projektor Jagielloński. Co badają naukowcy na UJ" - zbiór krótkich artykułów - migawek z życia naukowego na UJ. Od nauk społecznych i humanistyki po badania kosmosu*. "Science Projector"  - wersja angielska krótkich tekstów popularnonaukowych o badaniach prowadzonych na UJ*.

 

* Pracownicy naukowi i doktoranci UJ mogą uzyskać bezpłatnie drukowane egzemplarze Science Projector do celów związanych z promocją uniwerystetu. Maksymalnie można starać się o 3 egzemplarze. Aby je uzyskać należy wysłać na adres: nauka@uj.edu.pl mail - podając swoje dane (w tym wydział, instytut, zakład) oraz opisując możliwie szczegółowo, do czego będa użyte te wydawnictwa (np. w celu wręczenia naukwcom z Univ. X podczas wizyty stypendialnej itp.). Po zatwierdzeniu prośby, publikacje będzie można odebrać z siedziby Działu Promocji i Informacji UJ (nie jest możliwa wysyłka) - ul. Michałowskiego 9/3, Kraków.

Polecamy także

„Promosaurus. Poradnik promocji nauki" - wiedza i inspiracja do rozpoczęcia i prowadzenia własnych działań promocyjnych.

 

Ciekawe? Przeczytaj także:

1pytanie

Aktualności - badania